Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki prezent na dzień babci i dziadka będzie najlepszy, podpowiadamy: koszulki z nadrukiem! Mogą stanowić dodatek do prezentu głównego lub być podarunkiem solo. To rozwiązanie jest ciekawe, tym bardziej biorąc pod uwagę liczbę wzorów i możliwości. Możesz kupić dziadkom dwie różne koszulki lub zestaw, który będzie do siebie pasował. Jeśli masz pewność, że Twoi dziadkowie chodzą w t-shirtach, nie wahaj się i wybierz coś, co ich zachwyci. Poniżej znajdziesz wersje klasyczne, stonowane oraz nieco bardziej modne i zabawne. Jakie upominki na dzień babci i dziadka wręczyć? Przede wszystkim dopasowane do nich. Nie zapomnij zwrócić uwagi na kolor i wzór – najlepszy prezent to taki, który jest dobrany do osoby, która go otrzyma.

Koszulki klasyczne

Która babcia nie ucieszyłaby się z koszulki z napisem, że jest jedyna w swoim rodzaju? No właśnie. Takie miłe słowa będą świetnym pomysłem na prezent. Nie zapomnij, że możesz wybrać wiele kolorów oraz rozmiarów. Pod każdym produktem z podanego linku znajduje się tabela rozmiarów. Dziadkowie też chcą poczuć się docenieni więc dla nich klasyczna koszulka zapewniająca, że są najlepsi na świecie.

Koszulki zabawne

Jeśli twoi dziadkowie mają nieco więcej poczucia humoru, zaszalej i zdecyduj się na którąś z poniższych wersji. Te nadruki okażą się nieco odmładzające i nadają się dla dziadków, którzy lubią być zabawni i modni.

Gdzie diabeł nie może tam babcię pośle

Bóg nie może być wszędzie, dlatego stworzył babcię

Babci nie można wybrać samemu, ale na szczęście mój dziadek ma dobry gust

A gdyby tak wręczyć koszulki z nadrukiem na dzień babci i dziadka w tym samym stylu? Urocze podwójne koszulki będą wyglądały uroczo i sympatycznie!. Dzięki wersji z wieńcem laurowym Twoi dziadkowie poczują się naprawdę wyjątkowo: